ابراهیمی: هنگ کنگ را به درستی نمی شناسیم!

به گزارش مسترگل، امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی کشورمان گفت: امروز دومین روزی است که تمرینات تیم ملی آغاز شده و تیم رفته رفته کامل‌تر می‌شود. خوشبختانه تمرینات خوبی انجام می‌دهیم و آماده مسابقات خواهیم شد. البته شناخت خوبی از هنگ‌کنگ نداریم؛ چراکه تیم هنوز کامل نشده است، اما با نزدیک شدن به زمان مسابقه قطعا کادر فنی، تیم هنگ‌کنگ را آنالیز خواهد کرد. به هر حال بازی اول همیشه سخت است و ما هم باید به بهترین شکل برای این بازی آماده شویم.

وی در خصوص اینکه تیم ویلموتس هجومی کار می‌کند و این مسئله کار را برای بازیکنان دفاعی به خصوص هافبک دفاعی سخت می‌کند، افزود: صد درصد همین‌طور است؛ چراکه انتظارات از تیم ملی بالاست و سرمربی تیم هم بابت شرح وظایفی که به بازیکنان می‌دهد، از آنها انتظار دارد. انتظارات از هافبک دفاعی سخت است و چه من در این پست بازی کنم و چه بازیکن دیگری، این مسئله باعث می‌شود کار سختی داشته باشیم. درست است که تیم هجومی کار می‌کند اما باید حواسمان به سازماندهی دفاعی تیم باشد تا هم نتیجه بگیریم و هم مردم از بازی تیم ملی لذت ببرند.

حتما بخوانید
سردار: برایم افتخار بود پیراهنم را به عبدالباسط دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس| پرچم کاتالونیا پشت لباس تیم ملی ایران!

03 سپتامبر 2019
به گزارش مسترگل، این روزها دوباره پای کمپانی آل‌اشپورت به فوتبال ما باز شده و پس از چند سال غیبت، دوباره لباس‌های باشگاه‌های لیگ برتر پرتعدادی از جمله پرسپولیس، استقلال، … و تیم ملی را تولید می‌کند. پس از رونمایی از لباس پرسپولیس و استقلال توسط این کمپانی، حواشی زیادی به […]
عکس| پرچم کاتالونیا پشت لباس تیم ملی ایران!