اسطوره ایتالیایی در رویای مربیگری در قاره آمریکا

دانیله دروسی دوست دارد روزی به آرژانتین برگردد و این بار هدایت بوکا را قبول کند.

اسطوره ایتالیایی در رویای مربیگری در قاره آمریکا

به گزارش مسترگل، دانیله دروسی که پس از خداحافظی از رم به نظر می‌رسید بازنشسته خواهد شد، با قراردادی یک ساله به باشگاه محبوبش در آرژانتین یعنی بوکاجونیورز پیوست. اسطوره جالوروسی گفته بود که نمی‌توانست بدون بازی برای بوکا بازنشسته شود.

دوران حضور دروسی در بوکا طولانی نشد و مصدومیت‌ها در نهایت باعث قطع همکاری طرفین شد. ژانویه گذشته بعد از یک دوره پنج ماهه بازی در بوکا بود که او در نهایت اعلام بازنشستگی کرد و کفش‌هایش را آویخت.

دروسی، اما می‌خواهد بار دیگر راهی این تیم آرژانتینی شود، ولی این بار به عنوان مربی. اسطوره رم و فوتبال ایتالیا در این رابطه گفت: باید به آرژانتین برگردم و از همه کسانی که به من کمک کردند تشکر کنم. شاید گزینه آخر برای هدایت بوکاجونیورز باشم، اما دوست دارم روزی هدایت این تیم را برعهده بگیرم. باید ابتدا از تیم‌های پایه شروع کنم.

حتما بخوانید
روزنامه خبرورزشی| کالدرون دبه کرد

دروسی۳۶ ساله تاکنون سابقه مربی‌گری نداشته، ولی به عنوان فوتبالیست کارنامه پرباری دارد. او در حالی از علاقه اش برای هدایت بوکا سخن گرفت که چند روز پیش اخباری مربوط به احتمال حضورش روی نیمکت باشگاه فیورنتینا هم منتشر شد.

منبع: ورزش 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تکرار یک اتفاق برای یونایتد بعد از هفت سال(عکس)

10 جولای 2020
آنتونی مارسیال بعد از هفت سال به اولین بازیکن منچستریونایتد در رقابتهای لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که موفق به ثبت هت تریک شده است. به گزارش “مستر گل”، منچستر یونایتد امشب در چهارچوب رقابتهای هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد میزبان شفیلد یونایتد بود که […]