تراکتور آماده است، اما بازی به صلاح نیست

مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد آمادگی حضور در بازی‌ها را دارند، اما معتقد هستند که این اتفاق به ضرر سلامت بازیکنان است.

به گزارش “مستر گل”، میرمعصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر با بیان اینکه چندین بار به صورت رسمی و غیر رسمی موضع باشگاه تراکتور و اعلام مخالفت برای برگزاری و ادامه لیگ برتر در این شرایط را اعلام نمودیم، اظهار کرد: با وجود اینکه موافق برگزاری بازی‌ها بودیم، اما حالا هم تابع قانون و مقررات هستیم و با تمام قدرت تمرینات‌مان را آغاز کرده و در مسابقات هم شرکت می‌کنیم.

 

او ادامه داد: آیا می‌دانید که قرار بود مسابقات سری آ ایتالیا از روز بیست و سوم خردادماه شروع شود، اما این تصمیم لغو شد؟ آیا می‌دانید که ژوپیر لیگ بلژیک و لیگ هلند لغو شده است؟

 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه تیم‌های لیگ برتر در بلاتکلیفی هستند، ابراز کرد: ما نباید از جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا برداشت اشتباه کنیم؛ آقای رئیس جمهور اعلام کردند برگزاری مسابقات به شرطی که طبق رعایت پروتکل‌های فیفا و ستاد ملی مبارزه با کرونا را انجام دهید، برگزار شود.

حتما بخوانید
خوشحالی ویژه رونالدو پس از گل وینیسیوس (عکس)

سهرابی یادآور شد: متاسفانه تا این لحظه گفته‌اند، شروع تمرینات از تاریخ یکم خردادماه خواهد بود یا مسابقات بیست و دوم خردادماه است. این موضوع را بر چه اساسی گفتند؟ کجای دنیا به این شکل است که بعد از ۷۵ روز قرنطینه، تنها سه هفته فرصت تمرین می‌دهند تا بازیکنان‌اش آماده شوند و در ۴۵ روز این تعداد بازی می‌گذارند؟

 

او تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات فوتبال چه چیزی است؟ در کشور ما اوقات فراغت، نشاط اجتماعی جامعه، سلامتی و درآمد هدف از برگزاری بازی‌ها است، اما در فوتبال ایران که موضوع درآمد نیست و باید بگوییم فوتبال یک هزینه محسوب می‌شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور عنوان کرد: ما در فوتبال هزینه‌ای را انجام می‌دهیم تا نشاط اجتماعی، غنی‌سازی اوقات فراغت و سلامت جوانان‌مان را فراهم کنیم، اما وقتی در این مقطع نمی‌توانیم این کارها را انجام دهیم، چه فایده‌ای دارد؟ وقتی تماشاگر به استادیوم نیاید، غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان اتفاق نمی‌افتد.

حتما بخوانید
ابتکار فدراسیون تکواندو برای مقابله با شیوع کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| فوتبال ببین فرزندم!

19 می 2020
پس از گذشت چندماه از شرایط عجیب دنیا در رویارویی با ویروس کرونا، قرنطینه پایان یافت و مجوز تمرین برای تیم‌ها صادر شد. در این تصویر پدری را می‌بینید که برای تماشای تمرین لیورپولی‌ها به فرزندش کمک می‌کند! منبع: خبر ورزشی حتما بخوانیدیونایتد به دنبال ستاره جوان ایتالیایی