ترایبان: فدراسیون تاج با من دشمنی کرد

عباس ترابیان – مسئول سابق کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال هم چنان بر این عقیده است حکم صادره از سوی کمیته اخلاق و در نهایت کمیته استیناف علیه او به خاطر دشمنی صادر شده است نه بر اساس یک اتفاق واقعی.

به گزارش مسترگل، عباس ترابیان که با یکی از برنامه های ورزشی تلویزیون صحبت می کرد در جزییات بیشتر این پرونده گفت: این قصه به بازی های چهارگانه مربوط می شود که قرار بود در تاریخ دوم سپتامبر به خاطر بازی اول به ما پول دهند که این اتفاق صورت نگرفت و در ادامه متوجه شدیم شرکت ام پی سیلوا وضعیت نابسمانی دارد و در تاریخ چهاردهم اکتبر 2018 هم از سوی دولت انگلستان این شرکت منحل شد. در پرونده ای که منجر به صدور رای شد اشاره ای به رد مال نشده و گزارشاتی مبنی بر تخلف طرف مقابل پرونده وجود دارد اما هر کس چیزی می گوید. فتوشاپ و از این حرف ها.

حتما بخوانید
هافبک سرخ‌پوشان به پیکان نمی‌رسد

عباس ترابیان در پاسخ به این سوال که اگر شرکت مقابل تخلفی کرده چرا فدراسیون فوتبال از آن شکایت نکرد؟ این چنین توضیح داد: من عضو کمیته بازاریابی بودم و دراین خصوص باید رییس فدراسیون فوتبال تصمیم می گرفت که اختیارات بیشتری در این زمینه داشت. البته ما بر اساس تحقیقاتی که کردیم متوجه شدیم در صورت شکایت در دبی حق وکاله ای که باید برای این پرونده بدهیم بیشتر از 79 هزار دلاری است که به دست خواهیم آوردو به این خاطر از شکایت صرف نظر کردیم. وگر نه می توانستیم با توجه به حضور آقای مقدس در دبی اینکار را انجام دهیم.

عباس ترابیان – مسئول سابق کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چرا این رای با توجه به توضیحاتی که ارایه داده علیه او صادر شده می گوید: تصور شخصی خودم این است که فدراسیون فوتبال مهدی تاج با ما دشمنی کرد. فدراسیونی که همه عنان اختیار آن دردست ساکت بود. خب من 22 سال است که در فدراسیون فوتبال کار می کردم و همه رییسی که می آمد از من تقاضای کمک می کرد و یک ریال هم حقوق نگرفتم. در مناظره علی کریمی و ساکت متوجه شدم که 6 ماه است در کمیته اخلاق علیه من و علی کفاشیان که نایب رییس اول بود پرونده درست کرده اند و چیزی به ما نگفته اند! من تا به حال کلانتری هم نرفته ام. وقتی برای توضیح من را خواستند با صحنه هایی مواجه شدم که شما در دادگاه هم با آن مواجه نمی شوی. به هر صورت باز جای شکرش باقی است برخی دوستانی که از نظر تخصصی مورد مشورت قرار گرفتند به تصمیم سازی فدراسیون فوتبال کمک نکردند و دراین ماجرا حقیقت را آنچه که بوده توضیح دادند. من دلیل عدم شکایت فدراسیون فوتبال را به خاطر شکایت نکردن از شرکت مورد نظر گفتم و اینکه ایمیل من مدام از سوی رییس فدراسیون فوتبال چک می شد و اگر از ایمیل شخصی خود نامه نگاری کردم به این خاطر که بود شرایط مثل امروز نبود که نامه نگاری ها از طریق اتوماسیون باشد. جالب در این پرونده تغییر جای رییس و مرئوس است.

منبع: ورزش 3
حتما بخوانید
تاج مربی ایرانی دوست دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| جیمی‌جامپ در ورزشگاه خالی!

18 ژوئن 2020
یکی از عجایب دنیای فوتبال در بازگشت لالیگا رخ داد. بازی مایورکا و بارسلونا مثل بقیه بازی‌ها بدون تماشاگر بود، اما یک جیمی‌جامپ به یک‌باره به درون زمین پرید و همه را غافلگیر کرد! منبع: خبر ورزشی حتما بخوانیدعلیپور: ترابی باید آقای پاس گل شود، من آقای گل!