تیم ریشه‌دار شمالی از لیگ کنار کشید

فدراسیون والیبال ایران با جدایی کاله مازندران از لیگ برتر موافقت کرد.

به گزارش مسترگل، پس از آنکه مسئولان باشگاه کاله مازندران تصمیم به کناره گیری از فصل آینده لیگ برتر والیبال گرفته و نامه انصراف خود را به فدراسیون ارسال کردند، مسئولان فدراسیون با تصمیم این باشگاه موافقت کردند.

همچنین پس از انصراف کاله، صحبت‌هایی در مورد جایگزین شدن تیم هراز به جای کاله در لیگ برتر به عنوان نماینده آمل منتشر شد که فدراسیون والیبال با این پیشنهاد نیز موافقت کرد.

میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون همه تمام تلاش و پیگیری‌های لازم را جهت حفظ کاله در لیگ انجام داد، چون یکی از سرمایه‌های ورزش کشور است. کاله از معدود تیم‌های ریشه دار و خصوصی لیگ بود که خروجش از این رقابت‌ها باعث تاسف ما شد، اما به هر دلیل مسئولان این تیم خواستند امسال در لیگ نباشند که فدراسیون پس از پیگیری‌های متعدد با این تصمیم موافقت کرد.

حتما بخوانید
روزنامه خبرورزشی| برانکو: مربیان کروات در ایران بهترین بودند

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم هراز جایگزین کاله در لیگ می‌شود؟ اظهار کرد: بر اساس آیین نامه سال ۹۸ منعی برای این کار وجود ندارد، اما واگذاری امتیاز تنها به این معنی نیست که صرفا امتیازات کاله را به تیم هراز واگذار کنیم. هراز به عنوان نماینده آمل درخواست کرد در لیگ باشد که فدراسیون هم موافقت کرد.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روزنامه مسترگل| بیرانوند: من نوستراداموس هستم!

31 می 2020
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ حتما بخوانیدرکودشکنی بانوی ایرانی در دوی ۶۰ متر