جردن باروز تا ۲۰۲۴ کشتی می‌گیرد

جردن باروز ستاره کشتی آمریکا تا ۲۰۲۴ کشتی می‌گیرد.

به گزارش مسترگل، جردن باروز، ستاره یک دهه کشتی آمریکا گفت که قصد دارد ۴ سال دیگر به کار خود در المپیک پاریس در سال ۲۰۲۴ ادامه می‌دهد و به رقابت می‌پردازد.

باروز گفت که وی سالن تمرینی خود را که در لینکلن بود، ترک خواهد کرد و به عنوان یک ورزشکار مقیم در مرکز آموزشی منطقه‌ای پنسیلوانیا در فیلادلفیا خواهد پیوست.

این کشتی گیر مطرح دنیا به مدت ۱۴ سال زیر نظر مارک مانینگ تمرین کرده است. وی گفت که او و همسرش همیشه می‌خواستند به زادگاه خود در نیوجرسی در فاصله کوتاهی از فیلادلفیا نزدیک شوند.

باروز در این باره اظهار داشت: در ۳ ماه گذشته زمان قابل توجهی برای فکر کردن در مورد آینده خود داشتم. اینکه آیا این چرخه المپیک برای من آخرین المپیک خواهد بود؟ آیا باید کفشهایم را روی تشک بگذارم و به فصل بعدی زندگی بروم؟

حتما بخوانید
کرونا لیگ برتر والیبال را هم تعطیل کرد

وی افزود: جواب ساده است؛ نه هنوز. بدن من قوی و ذهن من تیز است. من هنوز به پایان نرسیده ام و کشتی را ادامه می‌دهم.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس| تجمع رئالی‌ها ممنوع!

16 جولای 2020
میدان سیبلس فنس‌کشی شده تا در صورت قهرمانی رئال‌مادرید هواداران این تیم تجمع نکنند. به گزارش مسترگل، این احتمال وجود دارد که رئال‌مادرید امشب پس از دیدار مقابل ویارئال قهرمان لالیگای اسپانیا شود. شهرداری مادرید اطراف میدان سیبلس را فنس‌کشی کرده تا در صورت قهرمانی احتمالی کهکشانی‌ها، هواداران‌شان در روزهای کرونایی […]