خلیل‌زاده برای استقلال وساطت کرد!

با وساطت اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، صلح یک ماهه‌ای بین استقلال و شرکت آریا برتر امضاء شد تا طرفین به توافق برسند.

به گزارش مسترگل، احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز (یکشنبه) در حالی به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد که برخی‌ها مدعی شده بودند که به دلیل شکایت شرکت آریا برتر، حکم جلب مدیرعامل استقلال صادر شده است، در شرایطی که تنها برگه احضاریه صادر شده بود.

اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، روز گذشته بین شرکت آریا برتر، باشگاه استقلال و شرکت فولاد متین کارگزار جدید باشگاه، واسطه شد تا جلسه‌‌ای برگزار شود. در این جلسه سه ساعته که علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان، سعادتمند و شرکت آریا برتر حضور داشتند، کلیه عملیات انجام شده توسط شرکت آریا برتر برای استقلال در سایت‌ها و سامانه مورد تأیید قرار گرفت.

دومین نتیجه‌گیری این بود که مشخص شد شرکت آریا برتر اقدامات زیادی از جمله ترزیق منابع مالی داشته است که آخرین پرداختی از سوی این شرکت مبلغ 9 میلیارد و 700 میلیون تومان است که به تأیید طرفین رسید. بنابراین، باشگاه استقلال پذیرفت که به شرکت آریا برتر بدهکار شده است. در ادامه با وساطت خلیل‌زاده و شخص وزیر ورزش، قرار صلح یک ماهه امضا شد تا باشگاه استقلال و شرکت آریا برتر در این مدت به نتیجه کلی برسند.

حتما بخوانید
می‌خواستیم کی‌روش را نگه داریم!

از طرفی، به بازپرس پرونده شکایت شرکت مذکور از استقلال، نامه‌ای نوشته شد که ظرف یک ماه از عملیات کیفری جلوگیری شود. قرار است در این یک ماه، سعادتمند و مسئولان شرکت آریا برتر، جلساتی را برگزار کرده و به توافق برسند. شرکت آریا برتر نیز تعهد داده است که در این یک ماه ادعایی نداشته باشد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| به احترام درگذشتگان «کووید-19»

14 ژوئن 2020
کوکه و مونیاین کاپیتان‌های اتلتیکومادرید و اتلتیک‌بیلبائو پیش از دیدار دو تیم در لالیگا به احترام درگذشتگان «کووید-19» روی صندلی مشکی که برای آن‌ها در ورزشگاه سن‌مامس تعبیه شده گل گذاشتند. منبع: خبر ورزشی حتما بخوانیدزرینچه جواب مدیرعامل نفت مسجد سلیمان را داد