درخواست خلیل‌زاده از هیئت مدیره: طراز مالی را منتشر کنید

رییس هیئت مدیره استقلال قصد دارد به شایعاتی که در این مدت برایش به وجود آمده واکنش نشان بدهد.

به گزارش مسترگل، قرار داد آریا برتر به عنوان کارگزار باشگاه استقلال که چندی پیش یک رسانه آن را منتشر کرده بود باعث شده این روز‌ها اسماعیل خلیل زاده در مظان اتهام هواداران این تیم قرار بگیرد.

در این قرارداد به خاطر عضو مشترکی که در مدیران یکی از هتل‌های خلیل زاده با مدیران شرکت آریا برتر وجود دارد این شائبه به وجود آمده که مالک این شرکت رییس هیئت مدیره استقلال است که پولی به باشگاه کمک کرده و قصد دارد آن را با جریمه پس بگیرد.

خلیل زاده به جز اینکه قصد دارد با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مدیران آریا برتر به این ابهام بزرگ پاسخ بدهد از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال خواسته طراز مالی دوران سرپرستی او را منتشر کنند.

خلیل زاده اعتقاد دارد در دوران کوتاه حضور او به عنوان سرپرست، باشگاه استقلال شرایط خوبی را تجربه کرده و کمتر با مشکلات مالی روبرو بوده است.

منبع: ورزش 3
حتما بخوانید
پرسپولیسی‌ها به تهران رسیدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هومن کواکبی؛ روزنامه نگار ورزشی درگذشت

10 می 2020
هومن کواکبی روزنامه نگار ورزشی و اجتماعی دهه های هفتاد و هشتاد هجری شمسی شب گذشته دارفانی را وداع گفت. به گزارش” مستر گل”  کواکبی روزنامه نگار و نویسنده ای خوش قریحه و خوش ذوقی بود که از دهه هفتاد کارش را در  مطبوعات آغاز کرد و در روزنامه هایی […]