رحمانی: آرزویم رسیدن به مسابقات جهانی PDC است

ملی‌پوش دارت کشورمان به مسترگل گفت: پس از رفع تعلیق رویداد‌های ورزشی، من ایران را ترک و به انگلیس خواهم رفت.

به گزارش مسترگل، مژگان رحمانی، ورزشکار ۳۰ ساله دارت قصد دارد به انگلیس برود. او بعد از گرفتن مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی صنایع، دوره دانشگاهی کارشناسی ارشد خود را رها کرد تا بتواند تمام وقت خود را برای حرفه‌ای شدن در دارت بگذارد: «وقتی تحصیلاتم را در دانشگاه به پایان رساندم، به یک باشگاه در نزدیکی خانه‌ام رفتم و ناگهان سرمربی تیم ملی دارت ایران، مهدی شایسته را دیدم. او از آن زمان مربی من شد. البته به دانشگاه برگشنم و دوباره به خاطر ورزشم آن را رها کردم. والدین من از این امر ناراحت بودند، اما آن‌ها به تصمیم من احترام گذاشتند زیرا من برای زندگی خود دارت را انتخاب کردم.»

رحمانی همچنین ماه‌ها قبل با اولین حضور خود در تور آسیایی PDC در فیلیپین درخشید و به اولین ایرانی تبدیل شد که در یک رویداد PDC حضور پیدا کرده است: «به خودم گفتم باید برای ایران تاریخ‌ساز باشم. من باعث ورود نام ایران به تور‌های آسیایی PDC شدم و شاید در آینده این شانس برای ایران وجود داشته باشد که در جام جهانی شرکت کند.»

حتما بخوانید
الهه منصوریان‌: از ترس کرونا فرار کردم!

در زندگی دارت او، دو بازیکن الهام‌بخش بوده‌اند: «من سال گذشته فالون شراک را در مسابقات PCD قهرمانی جهان دیدم و از دیدن او روی استیج لذت بردم. فالون به همه زنان نشان داد که اگر باور داشته باشند، می‌توانند همه رقبا را شکست دهند. میورو سوزوکی قهرمان دو دوره مسابقات جهان منبع الهام‌بخش دیگری برایم بود. امیدوارم بتوانم راه حرفه‌ای آن‌ها را دنبال کنم.»

ملی‌پوش کشورمان برای سال ۲۰۲۰ آرزو‌های بزرگی داشت که شامل بازگشت به تور آسیایی PDC بود، اما بحران کرونا این برنامه‌ها را محدود کرد: «پس از رفع تعلیق رویداد‌های ورزشی، من ایران را ترک و به انگلیس خواهم رفت. مدیر برنامه‌ام رأس همپتون از انگلستان به من کمک می‌کند تا یک سال در انگلیس با ویزای ورزشی حضور داشته باشم. برای حضور در مسابقات انتخابی به آلمان خواهم رفت و تمام تلاش خود را می‌کنم. آرزوی من رسیدن به مسابقات جهانی PDC است.»

منبع: خبر ورزشی
حتما بخوانید
فیفا: یک روز تاریخی برای ایران با حضور زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حرف آخر| کاش با طالقانی‌ها مهربان‌تر باشیم

28 ژوئن 2020
طالقانی دیروز درباره تشنج دختر خردسالش به دلیل زنگ نابهنگام تلفن در ساعات نیمه‌شب حرف زد و از این گفت که آن آسیب تا امروز او و دختر عزیزش را رها نکرده است. مسترگل/ علی جوادی؛ محمدرضا طالقانی دیروز در تلویزیون درباره روز‌های مسئولیتش در فدراسیون کشتی گفت. آن روز‌ها […]