ساخت مدرسه در بلوچستان به دست کریمی و خادم

علی کریمی با همکاری رسول خادم و چند تن دیگر کلنگ احداث مدرسه در بلوچستان را بر زمین زد.

ساخت مدرسه در بلوچستان به دست کریمی و خادم

به گزارش مسترگل، رسول خادم، پیشکسوت کشتی به همراه برخی از افراد نزدیک به خود و همکاری موسسه خیریه‌ای به نام خادمین امام على ابن ابی‌طالب (ع) دست به اقدامات خیریه می‌زند و اخیرا علاوه بر افرادی همچون حسن رحیمی و کمیل قاسمی که پیش از این هم با رسول خادم در این اقدامات خیریه همکاری می‌کردند، افرادی همچون پرویز پرستویی و حتی علی کریمی را هم همراه خود می‌بیند.

اتفاقی که اخیرا رخ داده و بیشتر از هر ماجرای دیگری توجه همه را به خود جلب کرده، اقدام برای ساخت یک مدرسه در یکی از محروم‌ترین نقاط کشور است. رسول خادم به همراه حسن رحیمی و میثم نصیری از قهرمانان کشتی و اکرم خدابنده از ملی پوشان تکواندوی زنان راهی مولاآباد کشارى در بیست کیلومترى پاکستان در شهرستان سرباز شد. آن‌ها که بعد از گفتگو با مردم منطقه از مشکلات پرتعداد آن‌ها باخبر شدند، تصمیم گرفتند این بار پروژه بزرگتری را استارت بزنند.

بعد از هماهنگی صورت گرفته و باخبر شدن علی کریمی از این ماجرا پای ستاره سابق فوتبال ایران هم به این ماجرا باز شد. کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس با آغوش باز به پیشنهاد رسول خادم برای احداث مدرسه در این منطقه مرزی پاسخ مثبت داد.

حتما بخوانید
عکس| پرچم IPC به احترام سیامند رحمان نیمه افراشته شد

ساخت مدرسه در بلوچستان به دست کریمی و خادم

با پاسخ مثبت علی کریمی برای احداث مدرسه در روستایی که گاندو یعنى تمساح پوزه کوتاه ایرانى دست راست یک دختر خردسال را لب رودخانه از بازو کنده بود، کلنگ شروع ساخت این مدرسه هم توسط میثم نصیری، حسن رحیمی و اکرم خدابنده به زمین خورد.

کمبود کلاسهاى مدرسه ابتدایى روستا و نبود دبیرستان دخترانه در سال‌های اخیرا باعث شده بود، خیلی از دختران منطقه مولاآباد کشاری بعد از کلاس ششم قید ادامه تحصیل را بزنند.

طبق توافق انجام شده، بخشی از هزینه احداث این مدرسه با زیر بنای ۱۳۲ متر با ۳ کلاس درس برای ۶٠ نفر دانش‌آموز از سوی علی کریمی تقبل شده و محوطه سازی و احداث دیوار آن توسط اداره کل نوسازی مدارس استان انجام خواهد شد.

حالا نه تنها مردم این روستا، بلکه تمام مردم ایران انتظار روز بهره برداری از این مدرسه را می‌کشند؛ اتفاق بزرگی که در یک پروژه مشترک با نقش آفرینی رسول خادم و علی کریمی، دو ستاره ورزش ایران رخ خواهد داد.

منبع: ایلنا
حتما بخوانید
روزنامه فرهیختگان ورزشی| قرارداد فرهاد، نزدیک یحیی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روزنامه شهرآرا ورزشی| سفر ستاره از مشهد تا «زیرخاکی»

18 می 2020
یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ حتما بخوانیدعکس| پرچم IPC به احترام سیامند رحمان نیمه افراشته شد