سرآسیایی: هواداران استقلال پای مجیدی بایستند

سرمربی تیم فوتبال شهرخودروی مشهد گفت:گفت: تمام بازیکنان ما متحد و متعهد هستند تا در بازی‌های باقیمانده ایران و آسیا باعث فخر خراسان در ایران و آسیا شویم.

به گزارش مسترگل، مجتبی سرآسیایی در خصوص پیروزی شهرخودرو برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: قبلا هم گفته‌ام که ذوب‌آهن حریفی قابل احترام به لحاظ شخصیت تیمی، باشگاهی و فوتبالی است که در زمین کار را برای هر حریفی سخت می‌کند و فوتبال ارزنده‌ای بازی می‌کند. اما بچه‌های ما هم در این بازی خیلی خوب از عهده وظایفی که دادیم بر آمدند و بازی به نفع ما تمام شد. من به تیم حریف خسته نباشید می‌گویم و هم به بازیکنان خودم که از لحاظ فنی سنگ تمام گذاشتند. در این بازی ما فقط ۲۰ دقیقه به خاطر اتفاقاتی که در زمین افتاد تمرکزمان از دست رفت که باید این نظم تیمی و تاکتیکی خود را ترمیم کنیم.

سرمربی شهرخودرو در بخشی از صحبت‌های خود به انتقاد هواداران استقلال از مجیدی نیز اشاره کرد و با حمایت از سرمربی جوان استقلال گفت: شنیدم که هواداران خیلی تند علیه ایشان صحبت می‌کردند، اما قطعا نباید فراموش کرد که خود استراماچونی هم ابتدای حضورش در استقلال خوب ظاهر نشد و تا رسیدن به شرایط ایده‌آل چند بازی اول را از دست داد و شرایط خوبی نداشت، اما باشگاه پای ایشان ایستاد تا شرایط کم‌کم ایده‌آل شد.

وی ادامه داد: مجیدی هم بالاخره تیمی که خودش نبسته را مدیریت می‌کند آن هم در شرایطی که دست‌انداز‌های بزرگی در باشگاه‌های بزرگ استقلال و پرسپولیس وجود دارد. خواهشی که به عنوان یک مربی دارم این است که هواداران همه تیم‌ها مخصوصا پرسپولیس و استقلال پای مربیانشان بایستند و فرصت بدهند و این سرمایه‌های تیمشان را به راحتی نسوزانند.

حتما بخوانید
مجیدی: در شأن من نیست که با کسی دعوا کنم

سرآسیایی که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد در پاسخ به صحبت‌های لوکا بوناچیچ که ذوب‌آهن را مقابل شهرخودرو، بدشانس نامید تاکید کرد: شاید ما در پنالتی حریف خوش‌شانس بودیم، اما ذوب‌آهن در این شانس زیادی آورد که گل‌های بیشتر نخورد؛ توپی که مرادمند به تیرک دروازه زد، توپی که خلعتبری در مصاف تک به تک تبدیل به گل نکرد و پنالتی که داور برای ما نگرفت.

سرمربی شهرخودرو تیمش را آماده رویارویی با گل گهر دانست و تصریح کرد: بعد از یک روز استراحت، برای شرایط بازی با گل‌گهر استارت زدیم. بازیکنان ما آماده هستند و ان‌شاالله برای یک بازی خوب به سیرجان می‌رویم. گل گهر در نیم فصل دوم متحول شده و تیم‌های آقای جلالی که استاد همه ما هستند بازی‌های خوبی را بازی می‌کنند.

این مربی در پاسخ به این سئوال که آیا شهرخودرو مشکل مالی دارد یا خیر؟ یادآور شد: ما خدا را شکر هیچ مشکل مالی نداریم. تیم ما از بازیکن و مربی، ۷۵ تا ۸۰ درصد پول گرفته‌ایم و اگر آقای حمیداوی صحبتی در مورد مشکلات کردند را نباید اشتباه گرفت، چون صحبت ایشان در مورد اصل تیمداری بخش خصوصی بوده است که در شرایط امروز واقعا طاقت‌فرسا است.

حتما بخوانید
روشن: امیرآبادی و مجیدی این بازی را تمام کنند

سرمربی شهرخودرو افزود: واقعیت این است که ما در ایران ساز و کاری نداریم که بخش خصوصی را حمایت کند و مثلا کمک بهتری به این بخش شود. می‌بینیم هم که متاسفانه در سالیان گذشته هر کسی می‌آید و با شرایط داخلی فوتبال ما مواجه می‌شود، شرایط این قدر برایش سخت می‌شود که می‌رود، چون ورودی ندارند. ما در شهرخودرو خوشبختانه چنین مشکلی نداریم، چون آقای حمیداوی در بحث مدیریت اقتصادی و فوتبالی یک مدیر قوی هستند که در این یک سال و نیم شرایطی ایجاد کرده‌اند تا تیم مشکل نداشته باشد، اما باز دخل و خرج در فوتبال ایران به هم نمی‌خورد و باید برای ساختار فوتبال کشور فکر جدی کرد.

وی در پاسخ به سابقه حضور خودش در این تیم نیز یادآور شد: همیشه گفته‌ام که سرباز فوتبال خراسان و مردم مشهد هستم و هر کاری از دستم برآمده سعی کرده‌ام به درستی انجام دهم. خدا هم کمک کرده و اتفاقات خوبی افتاده که همه در راس با حمایت آقای حمیداوی و همچنین هیات‌مدیره ما بوده که کار به بهترین شکل پیش رفته و خدا را مشکلی نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| تونل افتخار برای قرمزها

03 جولای 2020
پیش از شروع نبرد منچسترسیتی و لیورپول، پپ گواردیولا و شاگردانش برای یورگن کلوپ و بازیکنان قرمزپوش تونل افتخار زدند. لیورپول موفق شد پس از 30 سال قهرمان لیگ برتر انگلیس شود. منبع: خبر ورزشی حتما بخوانیدروشن: امیرآبادی و مجیدی این بازی را تمام کنند