سیتی، امیدوار به بخشیده شدن

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس روز دوشنبه آخرین امیدهایش برای محروم نشدن از ۲ فصل آینده رقابت‌های اروپایی را جست و جو خواهد کرد.

به گزارش مسترگل، نتیجه فرجام‌خواهی باشگاه منچسترسیتی در مورد محرومیت از حضور در رقابت‌های اروپایی، دوشنبه اعلام خواهد شد.

در روز دوشنبه دادگاه ورزشی CAS به عنوان مصالحه‌گر بین یوفا و باشگاه منچسترسیتی حکم نهایی را ارائه می‌کند. سیتیزن‌ها به دلیل رعایت نکردن قوانین بازی جوانمردانه اقتصادی از سوی یوفا به ۲ سال محرومیت از حضور در بازی‌های اروپایی محکوم شده‌اند.

اگر منچسترسیتی نتواند در درخواست تجدید نظر خود پیروز شود، صد‌ها میلیون پوند جوایز حضور در لیگ قهرمانان را از دست می‌دهد و همچنین ممکن است بازیکن کلیدی این تیم مانند کوین دی‌بروینه جدا شوند.

این دادگاه قرار است در مکانی نامعلوم در روز دوشنبه برگزار شود و ۳ قاضی در این مورد حکم خواهند کرد. یک قاضی از یوفا، یک قاضی از منچسترسیتی و یک قاضی از CAS در این مورد حکم نهایی را ارائه می‌کنند، اما حتی هویت قاضیان هم نامعلوم است.

منبع: تسنیم
حتما بخوانید
روزنامه گل| معاون سابق استقلال برای علیپور پیشنهاد اروپایی رو کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دی یونگ: به خاطر اخراج والورده خودم را مقصر می‌دانم

08 ژوئن 2020
فرانکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا، فاش کرد که اخراج ارنستو والورده از این باشگاه بود که به او نشان داد که دقیقا استانداردهای باشگاه های بارسلونا چقدر بالاست. به گزارش “مستر گل”، دی یونگ بعد از یک فصل درخشان در آژاکس، در تابستان گذشته به بارسلونا پیوست اما تنها […]