سیتی با برد برگشت؛ پپ دوستش را شکست داد

منچسترسیتی با بردی قاطع مقابل آرسنال، باعث شد قهرمانی لیورپول به هفته بعد مؤکول شود.

سیتی با برد برگشت؛ پپ دوستش را شکست دادبه گزارش مسترگل، لیگ برتر انگلیس با دیدارهایی که از هفته بیست‌ونهم به تعویق افتاده بودند شروع شد که مهم‌ترین دیدار نبرد منچسترسیتی و آرسنال در ورزشگاه اتحاد بود، نبردی که شاگردان پپ با 3 گل به راحتی برنده آن شدند.

نیمه نخست با برتری سیتی همراه بود و تلاش‌های این تیم سرانجام با گلی که استرلینگ در واپسین دقیقه این نیمه زد، به بار نشست.

لیگ برتر انگلیس؛ منچسترسیتی 2 - آرسنال صفر

دقیقه 51 لوئیس که به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شده بود روی محرز خطا کرد و پنالتی-اخراج داد. او روی گل نخست سیتی هم مقصر بود. پنالتی را هم دبروینه تبدیل به گل دوم کرد.

لیگ برتر انگلیس؛ منچسترسیتی 2 - آرسنال صفر

پس از اینکه برخورد ادرسون با مدافع خودی گارسیا باعث مصدومیت این بازیکن جوان شد و داور را مجاب کرد 11 دقیقه وقت اضافی بگیرد، سیتی به گل سوم هم رسید. ضربه آگوئرو به تیر برخورد کرد و در برگشت فودن آن را به تور چسباند.

حتما بخوانید
کونته: روز حذف از یورو 2016 همه گریه کردیم

در پایان سیتی برنده این بازی شد تا 60 امتیازی شود و قهرمانی لیورپول به هفته بعد مؤکول شود. آرسال هم با 40 امتیاز در رده نهم باقی ماند.

منبع: خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ترایبان: فدراسیون تاج با من دشمنی کرد

18 ژوئن 2020
عباس ترابیان – مسئول سابق کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال هم چنان بر این عقیده است حکم صادره از سوی کمیته اخلاق و در نهایت کمیته استیناف علیه او به خاطر دشمنی صادر شده است نه بر اساس یک اتفاق واقعی. به گزارش مسترگل، عباس ترابیان که با یکی از برنامه […]