سیتی 5-0 برنلی: آتش بازی آبی‌ها با درخشش فودن و محرز

منچسترسیتی در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 5-0 برنلی را شکست بدهد.

به گزارش “مستر گل”، شاگردان پپ گواردیولا که در دیدار قبلی مقابل آرسنال با سه گل به پیروزی رسیدند، در دیدار امشب هم به برنلی رحم نکردند و با 5 گل این تیم را در هم کوبیدند. فیل فودن و ریاض محرز هر کدام با زدن دو گل، ستاره های سیتی در این دیدار بودند.

بازی با برتری سیتی آغاز شد اما دفاع پرتعداد بازیکنان برنلی باعث شد تا بازیکنان این تیم نتوانند در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی به وجود بیاورند. بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 17، روی پاس داوید سیلوا، ریاض محرز می توانست صاحب موقعیت شود اما مداخله برناردو سیلوا و شوت ضعیف او، این موقعیت را از سیتی گرفت.

 اما حملات آبی ها سرانجام در دقیقه 22 به نتیجه رسید و فیل فودن گل اول بازی را به ثمر رساند. این ستاره جوان که با پاس برناردو سیلوا پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، با یک شوت محکم و زمینی از پشت محوطه جریمه، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

حتما بخوانید
چرا بازی منچسترسیتی- آرسنال به تعویق افتاد؟

 

 

بعد از این گل تیم میهمان پیش کشید و تا اندازه ای بازی متعادل شد اما بعد از دقایقی، بار دیگر بازیکنان سیتی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 35، روی ارسال برناردو سیلوا، این بار سرخیو آگوئرو بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او مدافع حریف بلوکه کرد.

حملات سیتی در دقایق پایانی نیمه اول ادامه پیدا کرد و در دقیقه 43، این تیم به گل دوم رسید. روی پاس بلند فرناندینیو بود که محرز از سمت راست فرار کرد و بعد از فریب دادن مدافع پیش رو، با یک شوت دقیق پای راست، کار را تمام کرد.

 

 

فشار حملات سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم در دقایق تلف شده نیمه اول، صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای بِن می روی سرخیو آگوئرو، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. محرز پشت توپ ایستاد و با یک ضربه بغل پا، حساب کار را 3-0 کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.  

حتما بخوانید
این حکم علیه شهرخودرو ظالمانه است

 

 

نیمه دوم را هم سیتی بهتر آغاز کرد و  خیلی زود به گل چهارم رسیدند. روی همکاری فیل فودن و برناردو سیلوا بود که توپ در مقابل دروازه به داوید سیلوا رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

 

 

بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد اما باز هم این سیتی بود که توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد و در دقیقه 63، به گل پنجم رسید. روی یک حمله سریع و هماهنگ بود که توپ با پاس گابریل ژسوس به فودن رسید و او هم با یک شوت محکم، گل دوم خود و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند.

 

 

حملات سیتی ادامه داشت و این تیم در دقایق 66 و 68 توسط ژسوس و دی بروین می توانست به گل های بعدی برسد اما ضربات این دو راهی به چهارچوب دروازه برنلی پیدا نکرد.

حتما بخوانید
گواردیولا- رئال مادرید؛ خاطرات تلخ و شیرین (عکس)

در دقایق پایانی باز هم این سیتی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 5-0 به سود آبی ها به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علی کفاشیان: بیایند «پول» را از من بگیرند!

23 ژوئن 2020
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با تکذیب هر گونه دخالت در امور تیم ملی فوتبال ایران در دوران کی روش گفت: سرمربی پیشین تیم ملی زیر بار حرف کسی نرفت. به گزارش مسترگل، علی کفاشیان درباره حضور دنباله دار خود در فدراسیون فوتبال گفت: از انتخابات سال ۱۳۹۴ نایب رئیس فدراسیون هستم. به […]