علی: قرعه مگر سخت‌تر از این هم بود!

ملی‌پوش بسکتبال سه نفره بانوان به مسترگل گفت: به مربیگری خیلی علاقه دارم، ولی فعلاً تا زمانی که می‌توانم بازی کنم به بازیگری‌ام ادامه خواهم داد. من عاشق بسکتبال هستم و بدون آن نمی‌توانم زندگی کنم.

به گزارش مسترگل، سعیده علی، ملی‌پوش باتجربه بسکتبال سه نفره، گروه ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک را سخت می‌داند. هم‌گروهی با تیم‌های ژاپن، استرالیا، اوکراین و ترکمنستان. او می‌گوید: «از این سخت‌تر نمی‌شد، واقعاً به گروه دشواری خوردیم، ژاپن و استرالیا همواره جزو تیم‌های اول تا چهارم جهان بوده‌اند و ترکمنستان تیم پرقدرتی دارد ولی در مجموع سبک بازی این تیم به ما نزدیکتر است.»

او با این قرعه شانس صعود را برای تیم ملی کم می‌داند: «با این قرعه عملاً شانس ما برای صعود به حداقل رسیده است ولی باید با بهترین تدارکات و آمادگی راهی شویم. هر چند بازی با تیم‌های بزرگی مثل اوکراین که سبک روسی بازی می‌کند بر تجربیات بازیکنان ایرانی می‌افزاید ولی باید بدانیم که همین تیم ترکمنستان پیش از کرونا دو ماه در روسیه اردو زده بود، پیشرفت در بسکتبال در گروی حضور در تورنمنت‌های معتبر مثل مسابقات انتخابی المپیک یا شرکت در اردو‌های مشترک با تیم‌های قدرتمند دنیاست. متأسفانه ما پنج ماهی است حتی اردو نداشتیم.»

حتما بخوانید
عکس| سوگل عرب جهانی شد

علی که از تیم ملی بسکتبال پنج نفره خداحافظی کرده ولی معتقد است در تیم سه نفره حالاحالا‌ها می‌تواند بازی کند: «به مربیگری خیلی علاقه دارم ولی فعلاً تا زمانی که می‌توانم بازی کنم به بازیگری‌ام ادامه خواهم داد. من عاشق بسکتبال هستم و بدون آن نمی‌توانم زندگی کنم.»

کاپیتان تیم ملی سه نفره راجع به تمریناتش در این روز‌های کرونایی می‌گوید: «در این مدت تمرینات بدنسازی‌ام متوقف نشد و سعی کردم در زمینی که نزدیک خانه دارم بسکتبالم را بازی کنم. می‌دانم این شرایط برای همه دنیا اتفاق افتاده است ولی در کشور ما خیلی از حلقه‌ها را برداشته‌اند تا مبادا ورزشکاران برای بازی به زمین بروند. بنابراین با گروه سخت‌مان، روز‌های سختی را در اتریش داریم. نباید یک لحظه تمرین را کنار بگذاریم.»

منبع: خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پراید گران شد، دستمزد سایپایی‌ها کم شد!

08 جولای 2020
قرارداد بازیکنان و مربیان تیم والیبال سایپا پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر کم شد. به گزارش مسترگل، تیم والیبال سایپا از جمله تیم‌های لیگ پیش‌رو است که در بازار نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشت و از همین ابتدا خود را به عنوان یکی از مدعیان معرفی کرد. این تیم قرار […]