عکس - تبریک کالدرون به پرسپولیس بابت پوکر قهرمانی

رمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس چهارمین قهرمانی متوالی سرخپوشان در لیگ فوتبال ایران را تبریک گفت.

به گزارش مسترگل، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با برتری برابر فولاد خوزستان، فاصله پانزده امتیازی با تیم تراکتور ایجاد کرده و در آستانه چهارمین قهرمانی متوالی قرار بگیرد. همین موضوع موجب شد تا گابریل کالدرون سرمربی پیشین سرخپوشان به این مساله واکنش نشان دهد.

سرمربی پیشین پرسپولیس با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

از آرژانتین چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس را تبریک می‌گویم. از حمایت بی قیدو شرط هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم. آن‌ها بخش مهمی از هر پیروزی هستند. همینطور به کادر پزشکی، گروه تدارکات، مسوولان زمین و تاسیسات باشگاه و… تبریک می‌گویم.

هر کدام از این افراد به نوبه خود برای تسهیل کار در این باشگاه زحمت می‌کشند. همچنین به یحیی گل‌محمدی و دستیارانش برای کار بزرگی که انجام دادند تبریک می‌گویم. کاری که ما شروع کردیم و آن‌ها به سرانجام رساندند. جا دارد اینجا به نقش مهم و کلیدی کریم باقری اشاره کنم. یک فوتبالیست بزرگ و مهره‌ای ارزشمند برای باشگاه که به ما بسیار کمک کرد. کسی که نقش بسزایی در همه موفقیت‌های باشگاه داشته است.

به بازیکنان تیم، قهرمانان واقعی تبریک می‌گویم که هر روز تعهد، تلاش، کیفیت و فروتنی خود را به من ثابت کردند. موضوعی که باعث شد بازیکنان بتوانند قله فوتبال ایران را برای چهارمین بار متوالی فتح کنند. امیدوارم این راه را ادامه دهند تا موفقیت‌های بیشتری کسب کنند.

عکس -  تبریک کالدرون به پرسپولیس بابت پوکر قهرمانی

حتما بخوانید
فتح‌الله‌زاده: مشکل پرسپولیس کالدرون است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اضطراب فرهاد روی سکوهای خالی فولادآرنا(عکس)

21 جولای 2020
سرمربی استقلال با اضطراب زیاد روی سکوهای فولادآرنا دیدار تیمش مقابل فولاد را دنبال کرد. به گزارش “مستر گل”، فرهاد مجیدی بعد از اخراج از کنار زمین روی سکوهای ورزشگاه فولادآرنا مستقر شد. سرمربی استقلال که با کش و قوس زیاد بعد از دریافت کارت قرمز کنار زمین  را ترک […]