عکس - ملاقات مهدوی‌کیا و ستاره ناراضی یوونتوس

1
مهدی مهدوی‌کیا امروز عکسی در کنار امره جان هافبک آلمانی یوونتوس منتشر کرد.

به گزارش مسترگل، مهدی مهدوی‌کیا در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد و با توجه به اینکه بازی حساس آلمان و هلند در هامبورگ برگزار شد این بازی را هم از نزدیک دید.

مهدوی‌کیا امروز هم عکسی در کنار امره جان منتشر کرد، چرا که هافبک یوونتوس یک وجه مشترک با ستاره ایرانی سابق هامبورگ دارد. محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‌های مهدوی‌کیا در حال حاضر با چندین ستاره آلمانی هم کار می‌کند که مطرح‌ترین آن‌ها امره جان است. جان این روزها به دلیل کنار گذاشته شدن از لیست یوونتوس برای لیگ قهرمانان اروپا حسابی از دست باشگاهش شاکی است.

عکس -  ملاقات مهدوی‌کیا و ستاره ناراضی یوونتوس

فاضلی با بازیکنان ایرانی از جمله انصاری‌فرد، طارمی، ترابی، حاجی‌صفی، قوچان‌نژاد، دژآگه و شجاعی کار می‌کند. سال‌های گذشته هم علاوه بر مهدوی‌کیا با ملی‌پوشان مطرحی همچون کریمی، نکونام و نویدکیا هم کار می‌کرد. او ایجنتِ لوسین فاوره سرمربی دورتموند و پیتر بوش سرمربی بایرلورکوزن هم هست.

منبع: خبر ورزشی

حتما بخوانید
ورود مجلس به پنالتی مشکوک!

یک دیدگاه برای “عکس - ملاقات مهدوی‌کیا و ستاره ناراضی یوونتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویدئو مسترگل > تغییرات در fut بخش پرطرفدار فیفا 20

07 سپتامبر 2019
fut برای یک سال دیگر برمی گردد ، در اینجا ما فکر می کنیم بزرگترین تغییر در تیم نهایی در فیفا 20 است. این ویدیو را از دست ندهید و از تغییرات ان در چند دقیقه اگاه شوید. انتشار: 1398/05/12 02:02 نوع ویدئو: زبان اصلی مدت ویدیو: 00:04:14 منبع ویدئو: […]