عکس - کار پسندیده نامزد رونالدو برای مقابله با کرونا

نامزد کریستیانو رونالدو نیز می‌خواهد سهمی در مبارزه با ویروس کرونا، مخصوصا در اسپانیا داشته باشد.

به گزارش مسترگل، جورجینا رودریگس، نامزد کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد پول فروش چهار پیراهن امضا شده همسرش را به بیمارستان‌های اسپانیا اهدا می‌کند. اسپانیا در حال گذراندن وضعیتی بحرانی در مقابله با ویروس کرونا است و پس ایالات متحده آمریکا در از نظر تعداد مبتلایان به این ویروس، در رده دوم جهان است.

رودریگس در اینستاگرامش نوشت: در حال حاضر دوران بسیار سختی را سپری می‌کنیم. بیمارستان ها، پرستاران، دکتران و تمام پرسنل بهداشت و سلامت و تمام کسانی که متاسفانه به این ویروس مبتلا شده اند، واقعا به کمک ما نیاز دارند. اسپانیا وضعیت بسیار بدی را تجربه می‌کند. به همین دلیل تصمیم گرفتم کمک کنم. من ۴ پیراهن کریستیانو رونالدو در یوونتوس با نام و امضای او را برای فروش گذاشته ام. با هم می‌توانیم به هم، کشور و سیاره خودمان کمک کنیم. تمام رقم فروش این پیراهن‌ها به بیمارستان‌های اسپانیا در راه مبارزه با ویروس کرونا اهدا می‌شود. لطفا در این مزایده فروش شرکت کنید. ممنونم.

عکس -  کار پسندیده نامزد رونالدو برای مقابله با کرونا

منبع: طرفداری
حتما بخوانید
شیاطین‌سرخ برای سانچو رکورد می‌شکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درخواست خلیل‌زاده از هیئت مدیره: طراز مالی را منتشر کنید

10 می 2020
رییس هیئت مدیره استقلال قصد دارد به شایعاتی که در این مدت برایش به وجود آمده واکنش نشان بدهد. به گزارش مسترگل، قرار داد آریا برتر به عنوان کارگزار باشگاه استقلال که چندی پیش یک رسانه آن را منتشر کرده بود باعث شده این روز‌ها اسماعیل خلیل زاده در مظان اتهام هواداران […]