فدرر برای رویارویی با کرونا دست به جیب شد

تنیس‌باز سوییسی در بحران کرونا خانواده‌های نیازمند کشورش را فراموش نکرد و به آن‌ها یک میلیون فرانک کمک کرد.

فدرر برای رویارویی با کرونا دست به جیب شدبه گزارش مسترگل، جهان ورزش در حال مبارزه با بحران ویروس کروناست که تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار مبتلا در جهان بر جای گذاشته است. در اروپا هم این ویروس فراگیر شده است که بیشترین آسیب را ایتالیا و اسپانیا دیده‌اند.

کووید ۱۹ به سوییس نیز رسیده است و دولت پس از ابتلای ۱۰ هزار نفر و مرگ ۱۳۵ نفر تصمیم به قرنطینه گرفت. در چنین شرایطی بزرگ‌ترین سفیر ورزشی این کشور یک گام رو به جلو برای مبارزه علیه کرونا برداشت.

راجر فدرردر حسابی از شبکه‌های اجتماعی‌اش اعلام کرد که او و همسرش میرکا واورینچ، تصمیم گرفته‌اند یک میلیون فرانک سوییس (۹۴۳ هزار دلار) به نیازمندترین خانواده‌های کشور کمک کنند.

تنیس‌باز سوییسی در این رابطه نوشت: اکنون زمان چالش برای همه است و ما تصمیم گرفتیم یک میلیون فرانک به خانواده‌های نیازمندی کمک کنیم که در بحران کرونا روز‌های سختی را سپری می‌کنند. ما آغازگر این کمپین هستیم و امیدواریم دیگران نیز به کمک به خانواده‌های نیازمند بپیوندند. در کنار هم از بحران عبور می‌کنیم، سالم بمانید!

منبع: ایسنا
حتما بخوانید
رستگاری یاران سید در لهستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

پست بعدی

فریبا: کسانی که توانایی مالی دارند به داد استقلال برسند

۰۶ فروردین ۱۳۹۹
خبرگزاری میزان- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال سال سختی را پشت سر گذاشت و امیدوارم وضعیت این تیم در سال جدید از نظر مدیریتی و مالی، بهتر شود. به گزارش مسترگل، بهتاش فریبا، در ارتباط با وضعیت فعلی فوتبال کشور، اظهار داشت: در حال حاضر که تیم‌ها بلاتکلیف هستند و اصلا […]