فینالیست شدن یوونتوس در شب خرابکاری رونالدو!

یوونتوس با تساوی 0-0 مقابل میلان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا، راهی دیدار فینال شد.

به گزارش “مستر گل”، در شبی که میلانی ها 75 دقیقه با یک بازیکن کمتر بازی کردند، یوونتوسی ها تنها به لطف تساوی 1-1 دیدار رفت، توانستند راهی دیدار نهایی شوند.

یوونتوسی ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 2، حرکت خوب الکس ساندرو از سمت چپ و ارسال او، داگلاس کاستا را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه او راهی به چهارچوب میلان پیدا نکرد.

برتری یوونتوسی ها ادامه داشت اما حملات این تیم به موقعیت خاصی روی دروازه میلان منجر نمی شد تا اینکه در دقیقه 15، بیانکونری صاحب یک ضربه پنالتی شد. رونالدو در تلاش برای عبور از کونتی بود که توپ به دست مدافع میلان برخورد کرد و داور بعد از استفاده از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد.

 

حتما بخوانید
مالدینی: میلان نشان داد که در مسیر درستی قرار دارد

 

خود رونالدو پشت توپ ایستاد اما ضربه او به تیر عمودی برخورد کرد و حساب کار 0-0 باقی ماند.

تنها یک دقیقه بعد، شرایط برای میلان سخت شد. آنته ربیچ در تلاش برای کنترل توپ، با کف پا ضربه ای به سینه دانیلو زد که داور آن را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد و میلانی ها 10 نفره شدند.

یوونتوسی ها از این برتری نفری استفاده کردند و کاملا توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما موقعیت خاصی روی دروازه میلان ایجاد نشد تا دقیقه 31 که روی ارسال دانیلو، ماتوئیدی صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه والی او را دوناروما به زیبایی دفع کرد.

در ادامه بازی تا اندازه ای متعادل دنبال شد اما در دقیقه 41، باز هم این یوونتوسی ها بودند که می توانستند به گل برسند ولی رونالدو که روی یک ضدحمله، با پاس دیبالا صاحب موقعیت شده بود، باز هم نتوانست دوناروما را مغلوب کند. در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

حتما بخوانید
تولد مرد تکرار نشدنی؛ جنتلمنی با یک سبیل باریک

نیمه دوم هم با برتری یووه آغاز شد اما این میلان بود که در دقیقه 49 می توانست روی یک ضدحمله به گل برسد اما ضربه سر چالهان اوغلو روی ارسال بوناونتورا، راهی به چهارچوب دروازه یووه پیدا نکرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 72، چیزی نمانده بود که ماتیس دی لیخت با ضربه سر یووه را پیش بندازد اما کیائر زودتر از او ضربه را زد تا باز هم دروازه میلان بسته بماند.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم یکی دو موقعیت خوب برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید و در نهایت یوونتوس به دلیل گل زده در خانه حریف، به فینال رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس| استقلالی‌ها پینگ‌پنگ بازی کردند

13 ژوئن 2020
تمرین تیم فوتبال استقلال در سالن وزنه و در قالب برنامه‌های بدنسازی پیگیری شد. به گزارش مسترگل، تیم فوتبال استقلال بعد از برگزاری 2 دیدار دوستانه مقابل خوشه طلایی و هوادار از ساعت 11 امروز در یکی از سالن‌های وزنه تهران به آماده‌سازی پرداخت. * پیش از شروع تمرین تعدادی از بازیکنان […]