لمپارد: تمرین کردن مثل بازی نیست

فرانک لمپارد سرمربی چلسی بی‌صبرانه منتظر بازی تیمش مقابل استون‌ویلا است.

به گزارش مسترگل، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استون‌ویلا در هفته جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، بازیکنان تیم لندنی را آماده بازی دانست.

او در این باره گفت: مخاطرات زیادی وجود دارد. بازیکنان مدت زیادی بازی نکرده‌اند و باید تا جایی که می‌شود آن‌ها را از این موضع مطلع کنیم. تمرکز باید فقط بر روی عملکردمان باشد.ورنر استعداد زیادی دارد. مشخص بود به دنبال بهتر شدن بودیم و ورنر به ما در این هدف کمک خواهد کرد. از داشتن او هیجان‌زده‌ام. صحبت خیلی خوبی با او داشتم. به نظر پروژه ما برایش هیجان انگیز است. از این که به چلسی می‌پیوندد، خوشحالیم.

او در باره قرار گرفتن مقابل جان تری افزود: دیدن او همیشه خوب است. احترام زیادی برایش قائل هستم. دوست یکدیگر هستیم اما هر 2 جاه‌طلبی‌های خود را برای بازی داریم. کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم. همیشه رقابت زیادی در لیگ برتر وجود دارد.

حتما بخوانید
ابتلای دو نفر به کرونا در باشگاه فنرباغچه

لمپارد افزود: خیلی خوب تمرین کردیم اما تمرین مانند بازی در لیگ برتر نیست. باید از تمامی نفرات تیم استفاده کنیم چون شرایط مانند یک تورنمنت فوتبالی می‌ماند. باید کنترل همه چیز را در دست بگیریم و این امکان را داریم تا از تعویض‌های بیش‌تری استفاده کنیم. باید تمام تلاش خود را در بازی کرده و در شروع، خوب کار کنیم. دوست دارم با همان نفراتی که فصل را شروع کردیم، به پایان نیز برسانیم.

لمپارد بازی برگشت مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را حساس دانست و افزود: به دنبال این هستیم تا ببینیم چه تغییراتی در برنامه ایجاد می‌شود. در آلمان بازی سختی در پیش خواهد بود؛ با این حال نخست باید به آینده‌ در لیگ برتر فکر کنیم. توموری با یک مصدومیت عضلانی روبه‌رو شده که او را با غیبتی 10 روزه از میادین روبه‌رو می‌کند. اودوی هم مصدومیتی جزئی دارد و برای بازی مقابل استون ویلا آماده نیست. به نظر می‌آید لوفتوس چیک آماده است. در بخشی از بازی‌های دوستانه حضور پیدا کرد و به سختی در حال کار کردن است. به اندازه کافی برای او بازی دوستانه نداشتیم. پس باید شرایطش را تحت مدیریت خودمان داشته باشیم.

حتما بخوانید
میلیونرها به‌دنبال حفظ کاپیتان

لمپارد تصریح کرد: در گذشته بازیکن‌های زیادی را به علت مصدومیت از دست دادیم. لوفتوس چیک و کانته در آن زمان نمی‌توانستند برای ما بازی کنند. به همه نفرات خود نیاز داریم. 5 تعویض گزینه خوبی است و باید نفرات بیش‌تری بر روی نیمکت داشته باشیم. مجبور نیستم با ورود یک بازیکن، شرایط را به بقیه توضیح بدهم. در دوران آبراموویچ شرایط همیشه به این گونه بوده اما تامی در این فصل خیلی خوب بوده و حالا با وجود ورنر، گزینه‌های زیادی خواهیم داشت. از این بابت خوشحالیم.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش AFC درباره پیروزی تاریخی ایران مقابل آمریکا

21 ژوئن 2020
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در سالگرد پیروزی تاریخی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا، گزارشی درباره روند ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ نوشت. به گزارش مسترگل، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)‌ در سالگرد پیروزی 2 بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا، در جام جهانی 1998 فرانسه نوشت: از […]