لیورپول 4 – 0 پالاس، یک قدم تا قهرمانی

لیورپول با ارائه نمایشی درخشان موفق شد با چهار گل کریستال پالاس را مغلوب کند.

به گزارش “مستر گل”، شاگردان یورگن کلوپ در استادیوم خالی از تماشاگر آنفیلد کار سختی برای غلبه بر پالاس نداشتند و موفق شدند با ارائه یک بازی تماشایی، با چهار گل رقیب نگون بخت شان را بدرقه کرده و در آستانه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر قرار گیرند.

 

بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 10 و روی حرکت سادیو مانه به گل اول دست یابد، اما ضربه والی هندرسون از بالای دروازه هنسی به بیرون رفت.

 

 

 

اما حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم در دقیقه 22 به گل اول دست یافت. مرسی سایدی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و ترنت الکساندر آرنولد به زیبایی موفق شد دروازه پالاس را باز کند.

 

دقایقی بعد و با موقعیت سازی سادیو مانه، جیجی واینالدوم می توانست گل دوم را وارد دروازه پالاس کند، اما ضربه او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

حتما بخوانید
تیم منتخب خریدهای نیم فصل دوم لیگ برتر

 

اما در دقیقه 44 لیورپول به گل دوم دست یافت. روی پاس پشت مدافعان فابینیو، محمد صلاح در سمت راست صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. در نهایت لیورپول با همین برتری 0-2 راهی رختکن شد.

 

 

 

در همان ابتدای نیمه دوم و با ارسال زمینی رابرتسون لیورپول صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه محمد صلاح راهی به دروازه حریف نیافت.

 

حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم در دقیقه 55 به گل سوم هم دست یافت. فابینیو پشت محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار زننده گل سوم تیمش لقب گرفت.

 

 

دقایقی بعد و باز هم با پاس مانه، واینالدوم می توانست گل بعدی لیورپول را به ثمر برساند، اما این بار ضربه او با عکس العمل هنسی مواجه شد.

 

اما در دقیقه 70 گل چهارم لیورپول نیز از راه رسید. روی پاس عمقی محمد صلاح، سادیو مانه از سمت چپ تک به تک شد و توانست با یک ضربه زمینی و دقیقه چهارمین گل را نیز وارد دروازه حریف کند.

حتما بخوانید
زنده با اخبار و حواشی شب جذاب لیگ قهرمانان

 

در اواخر بازی و روی پاس ویلیامز، محمد صلاح فاصله ای تا زدن گل پنجم نداشت، اما ضربه او با مهار زیبای سنگربان پالاس همراه شد تا در نهایت لیورپول با همان 4 گل پالاس را شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وزارت ورزش فرق نظارت و دخالت را نمی‌داند

25 ژوئن 2020
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: در نامه‌ای که فدراسیون به فیفا ارسال کرده، نتوانسته با لغات خوب بازی کند و آن‌هایی که اصلاحیه را فرستادند، مرتکب اشتباه شدند. به گزارش مسترگل، امیررضا واعظ آشتیانی در خصوص نامه فیفا به فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساسنامه و اینکه این فدراسیون باید به سازمان […]