مجیدی نبود، نکونام هم به نشست نرفت

سرمربیان فولاد و استقلال در کنفرانس خبری پس از این مسابقه حضور پیدا نکردند.

به گزارش “مستر گل”، عدم برگزاری نشست خبری با حضور خبرنگاران، موجب شده بود تا بسیاری از اصحاب رسانه منتظر باشند تا از طریق پخش زنده اینترنتی و مجازی اظهارات سرمربیان فولاد و استقلال را در نخستین مسابقه پس از شیوع کرونا بشوند، اما این اتفاق  رخ نداد.

 

فرهاد مجیدی به دلیل اخراج در اواخر نیمه اول، در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان و استقلال نتوانست حضور پیدا کند و مجید نامجومطلق، دستیار او نیز از انجام این کار امتناع کرد ولی علاوه بر این دو عضو کادر فنی آبی‌ها، جواد نکونام نیز در نشست خبری حاضر نشد.

 

نکونام پس از غیبت مجیدی و نامجومطلق در نشست خبری، تصمیم گرفت در نشست خبری صحبتی درباره این بازی و حواشی پُرماجرای آن انجام ندهد و دستیار خود را به مقابل خبرنگاران دو تیم و همچنین نماینده هیأت فوتبال خوزستان بفرستد.

حتما بخوانید
ناکامی یاران مهدی‌خانی در حفظ ۳ امتیاز

حمیدرضا رجبی به جای نکونام در سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان حاضر شد تا به صورت مجازی پاسخگوی اصحاب رسانه باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قربانی: عده‌ای در فضای مجازی عقده گشایی می‌کنند

11 جولای 2020
مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: ورزشکاران به بدترین وجه از فضای مجازی استفاده می‌کنند و روند درستی نیست و به شکل بی‌بندوباری مورد استفاده قرار می‌گیرد. به گزارش مسترگل، پیروز قربانی در خصوص استفاده نادرست ورزشکاران از فضای مجازی اظهار داشت: در همه زمینه ها، نحوه استفاده ما از فضای […]