مسابقه و تمرین همچنان ممنوع است

ستاد عالی مقابله با کرونا اعلام کرد که مجموعه ورزشی کشور می‌توانند با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری کنند.

به گزارش مسترگل و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ـ ورزشی، ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه شماره ۶ از فدراسیون‌های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و به طور کلی از مجموعه ورزش کشور خواست با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری کنند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به بازگشایی ادارات و پیگیری امور جاری ورزش کشور، تمام فدراسیون‌های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و بخش‌های مختلف ورزش کشور مکلفند پیگیری امور اداری را برابر رعایت دقیق نکات بهداشتی و مطابق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهند.

همچنین در ادامه مطلب آمده است که غربالگری (تب‌سنجی) کرونا در مبادی ورودی، گندزدایی اماکن اداری، رعایت فاصله بهداشتی کارمندان، استفاده کارکنان از ماسک و دستکش، وجود مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت کامل نکات بهداشتی در تمام بخش‌های ادارت برای پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله مواردی است که باید با جدیت مد نظر قرار گیرد.

حتما بخوانید
کشتی جهان در انتظار تعیین تکلیف برای ادامه 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

پست بعدی

الهامی: بازیکنان در معرض آسیب هستند

۰۶ فروردین ۱۳۹۹
سرمربی تراکتور معتقد است تمرینات پُرفشار و سنگین موجب مصدومیت بازیکنان خواهد شد. به گزارش “مستر گل”، ساکت الهامی درباره تعویق زمان آغاز تمرینات تراکتور اظهار کرد: واقعیت این است که قرار بود از فردا تمرینات ما شروع شود ولی باتوجه به تاکید ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و […]