میلان 3 – 1 کالیاری؛ امیدوار به فصل بعد (عکس)

میلان با ارائه نمایشی فوق العاده با سه گل کالیاری را مغلوب کرد.

به گزارش “مستر گل”، روسونری که در هفته های اخیر شاید آماده ترین تیم سری آ بوده، امشب نیز در دیدار مقابل کالیاری کار دشواری برای پیروز شدن نداشت و در نهایت با برتری 0-3 فصل را در رتبه ششم تمام کرد.

 

میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 و روی حرکت رافائل لیائو و گل به خودی کلاوان موفق شد از حریف پیش افتد. در دقیقه 24 رافائل لیائو با حرکتی تماشایی می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد.

 

در اواخر نیمه اول میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما زلاتان در مقابل دروازه کالیاری ناکام ماند و در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 میلان به اتمام رسید. اما در دقیقه 55 بود که زلاتان روی پاس کاستیخو صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد و با یک ضربه محکم پنالتی از دست رفته را جبران کرد.  

حتما بخوانید
یووه - میلان؛ با حضور تماشاگران اما در شرایط خاص

 

اما دقایقی بعد میلان به گل سوم هم دست یافت. کاستیخو روی پاس بوناونتورا در محوطه در موقععیت گلزنی قرار گرفت و با یک چرخش دیدنی موفق به گلزنی شد. در اواخر بازی کالیاری با ضربه سر پاولتی می توانست به گل برسد، اما دوناروما به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد و در نهایت میلان با همان نتیجه 0-3 به برتری رسید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس| عقد قرارداد فایتر ایرانی با «وان چمپیونشیپ»

04 آگوست 2020
عکس - عقد قرارداد فایتر ایرانی با «وان چمپیونشیپ» حتما بخوانیدپست جالب پورعلی گنجی برای تولد رضاییان (عکس)