نمایش زندگی ستاره کشتی

زندگی علیرضا حیدری، کشتی‌گیر ایرانی در قالب مجموعه رادیویی «سکو» از رادیو جوان و رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش مسترگل و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «سکو» به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. این مجموعه هفت قسمتی رادیویی را مرضیه بامیری نوشته که درباره زندگی علیرضا حیدری از کشتی‌گیران معروف ایرانی است.

اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، تهیه‌کننده «سکو» دراین زمینه گفت: این کار افکت و فضاسازی بسیار زیادی داشت و به همین دلیل سعی کردم از فضاسازی مناسب برای صحنه‌ها استفاده کنم، از طرفی چون انتخاب موسیقی برای ورزش کشتی به دلیل محدود بودن این نوع از موسیقی بسیار کم است، تلاش کردم تا موسیقی را انتخاب کنم که شایسته این شخصیت قهرمان باشد.

وی افزود: این سریال رادیویی جزو مجموعه‌هایی بود که برای تهیه آن زمان زیادی گذاشتم و امیدوارم مورد توجه شنوندگان رادیو نیز قرار بگیرد.

حتما بخوانید
شهبازی طلای بوداپست را از آن خود کرد

در «سکو»، راضیه مومیوند در نقش کودکی علیرضا حیدری به ایفای نقش می‌پردازد و مجتبی طباطبایی در نقش بزرگسالی این کشتی‌گیر ایرانی بازی کرده است. همچنین شمسی صادقی به عنوان مادر او در این مجموعه رادیویی حضور دارد.

«سکو» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، کارگردانی مینو جبارزاده، افکتوری نازنین حسن‌پور، صدابرداری فرزاد شریفی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه چهارم مرداد ماه، ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد از رادیو جوان پخش می‌شود و ساعت ۸:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پاریسی‌ها با گل نیمار قهرمان جام حذفی فرانسه شدند

25 جولای 2020
سیزدهمین قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن در جام حذفی فرانسه با تک گل نیمار به ثبت رسید. به گزارش مسترگل، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با برتری یک گله برابر سنت‌اتین به مقام قهرمانی جام حذفی فرانسه دست یافت. پاریسی‌ها در دقیقه چهاردهم توسط نیمار به گل دست یافتند. در ادامه نیز فرصت‌های زیادی ایجاد شد […]