هافبک پرسپولیس: پدرم پزشک است و می‌گوید شرایط از پاییز بدتر می‌شود

هافبک جوان پرسپولیس به مسترگل گفت: ما که می‌گوییم بازی‌ها آغاز شود و تکلیف قهرمان در زمین مشخص شود ولی خب بعضی‌ها نگران خودشان هستند که در صورت قهرمانی پرسپولیس چه جوابی به هواداران‌شان بدهند.

به گزارش مسترگل، با سعید حسین‌پور، هافبک جوان پرسپولیس درخصوص شرایط خودش در این روز‌های تعطیلی لیگ و همچنین از سر گیری بازی‌ها گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

سعید این روز‌ها چه می‌کنی؟
تمرین، تمرین و تمرین. همه ما می‌دانیم شرایط خاصی در دنیا وجود دارد و کرونا زندگی همه ما را تحت تأثیر خودش قرار داده است. همه ما باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید و امیدوارم هرچه زودتر این مشکل رفع و کرونا نابود شود. خودم به شخصه با اینکه از شرایط تمرین تیمی دور بودیم، تمرینات اختصاصی‌ام را هر روز انجام می‌دهم تا با شروع تمرینات عقب نمانم.

به شما گفتند چه زمانی قرار است تمرینات آغاز شود؟
نه فعلاً که خبری نیست ولی من هم در رسانه‌ها خواندم قرار است طی چند روز آینده مجوز تمرینات صادر شود.

به نظرت بالاخره لیگ برگزار خواهد شد یا خیر؟
امیدوارم این اتفاق بیفتد، چون ما مجبوریم فعلاً با این ویروس زندگی کنیم و حتی می‌بینیم همه مشاغل شروع به فعالیت کردند. مردم در سطح شهر تردد دارند، مترو‌ها شلوغ است و دیگر کسی به آن صورت قرنطینه نیست. اگر هم واقعاً نمی‌شود تحت هیچ شرایطی لیگ را برگزار کنند، خب تکلیف تیم‌ها را معلوم کنند و جام را به ما بدهند.

ولی سایر تیم‌های مدعی مخالف این موضوع هستند.
ما که می‌گوییم بازی‌ها آغاز شود و تکلیف قهرمان در زمین مشخص شود ولی خب بعضی‌ها نگران خودشان هستند که در صورت قهرمانی پرسپولیس چه جوابی به هواداران‌شان بدهند. آن‌هایی که به قهرمانی پرسپولیس شک دارند، جدول لیگ را دوباره نگاه کنند و ببینند کدام تیم شایسته عنوان قهرمانی است. یک عده تنها دغدغه زندگی‌شان این است که پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی قهرمان نشود و می‌خواهند هر طور شده جلوی قهرمانی ما را بگیرند ولی ما آنقدر انگیزه داریم که نمی‌گذاریم این اتفاق بیفتد.

راستی تو پدرت پزشک است. در این مورد حرفی نمی‌زند؟
بله پدرم پزشک و متخصص آسیب‌های ورزشی است. حتی سال‌ها پزشک تیم ملی والیبال بود. خودش قبلاً فوتبالیست بوده و در واقع اولین مربی من است به همین خاطر شرایط را به خوبی درک می‌کند. او هم نظرش این است که اگر قرار به برگزاری لیگ است همین حالا این کار را انجام دهند، چون وقتی با دوستان متخصصش حرف می‌زند، آن‌ها می‌گویند در پاییز ویروس شیوع بیشتری پیدا می‌کند و کار برای برگزاری مسابقات ورزشی بسیار سخت خواهد شد.

برنامه‌ات برای فصل آینده چیست؟
خب من با پرسپولیس قرارداد دارم و آینده‌ام در اختیار کادر فنی و باشگاه است. باید ببینیم تکلیف لیگ چه خواهد شد و بعد در مورد مسائل مختلف تصمیم‌گیری کنیم.

منبع: خبر ورزشی
حتما بخوانید
دبیر کل AFC: در شرایط بی سابقه‌ای قرار داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تراکتور آماده است، اما بازی به صلاح نیست

19 می 2020
مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد آمادگی حضور در بازی‌ها را دارند، اما معتقد هستند که این اتفاق به ضرر سلامت بازیکنان است. به گزارش “مستر گل”، میرمعصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر با بیان اینکه چندین بار به صورت رسمی و غیر رسمی موضع باشگاه تراکتور و […]