همه خوزستانی‌ها در فولاد آرنا

باشگاه فولاد اعلام آمادگی کرد که ورزشگاه مجهز خود را در اختیار تیم نفت مسجدسلیمان برای دیدارهای خانگی خود قرار بدهد.

به گزارش مسترگل، روز گذشته جلسه ویژه ای شورای امنیت ورزش خوزستان با حضور مسئولانی از استانداری، اداره‌کل ورزش خوزستان، مدیرعاملان باشگاه‌های فولادخوزستان خوزستان، صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان و تعدادی دیگر از مسئولان شهری به منظور برگزاری دیدارهای خانگی سه تیم لیگ برتری در استان خوزستان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در محل استانداری خوزستان برگزار شد، حاضران در این جلسه تاکی کردند که تیم‌های خوزستانی در استان خود بتوانند از تیم‌های حریف میزبانی کنند.

مدیرعامل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در این جلسه از مشکلات مالی باشگاه یاد کرد و همچنین گفت که این باشگاه توانایی مالی کافی برای اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی را ندارد. سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد در این زمینه پیشنهاد جالبی را ارائه کرد.

مدیرعامل فولاد اعلام آمادگی کرد که باشگاه فولاد ورزشگاه خود با تمام امکاناتش را در راستای اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی در اختیار تیم نفت قرار بدهد تا این تیم بتواند از امتیاز میزبانی خود به طور کامل بهره ببرد.

منبع: ورزش 3
حتما بخوانید
استقلال هم با برد به استقبال دربی رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تغییر نام عجیب خیابان تختی در روز ملی پهلوانی!

11 ژوئن 2020
محمدرضا طالقانی رییس سابق فدراسیون کشتی گفت: همزمان با روز ملی گرامیداشت فرهنگ پهلوانی در کشور (دیروز) نام خیابان تختی به شهناز تغییر پیدا کرد. به گزارش مسترگل، محمدرضا طالقانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: خیلی ناراحت و متاسفم در روزی که مسئولان روز فرهنگ پهلوانی را گرامی داشتند، نام […]