واکنش عجیب زیدان به حذف رئال برابر سیتی

زین الدین زیدان معتقد است تیمش شایسته حذف بود ولی باید به رئال مادرید افتخار کرد.

به گزارش “مستر گل”، رئال مادرید در شبی که از روزهای اوج خود به دور بود و کاپیتان راموس را هم در اختیار نداشت، برابر سیتی 2-1 مغلوب شد و در مجموع با شکست 4-2 در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شد.

هر دو گل سیتی روی اشتباه رافا واران به ثمر رسید و تک گل رئال را هم کریم بنزما به ثمر رساند تا فصل برای کهکشانی ها به اتمام برسد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« شکست خوردیم و طبعا ناراحتم ولی به این تیم باید افتخار کرد. باید به سیتی هم تبریک بگویم چرا که خیلی خوب بازی کردند. نباید به دنبال توجیه بود. امشب باختیم ولی مهم این است که به تیمم افتخار می کنم. امشب در زمین همه توان مان را گذاشتیم ولی در نهایت به هدف مان نرسیدیم. منچستر سیتی شایسته صعود بود. در 20 دقیقه اول زجر کشیدیم ولی در ادامه خوب کار کردیم. در نیمه دوم تا لحظه ای که سیتی گل دوم را زد، بازی خوبی ارائه دادیم.»

حتما بخوانید
تولد جوانترین دبیرکل فدراسیون در سئول

 

اشتباهات واران:« در یک ربع و 20 دقیقه ابتدایی عصبی بودیم و به خصوص در دفاع پراسترس کار می کردیم ولی در ادامه بهتر شدیم. به واران چیزی نگفتم. واران باید سرش را بالا بگیرد چون او و دیگر بازیکنان 95 در صد وظایف شان را عالی انجام دادند. این را به بازیکنانم در پایان مسابقه گفتم.»

 

 

 

 

نیمکت نشینی وینیسیوس:« هر کسی می تواند عقیده خود را داشته باشد. من مربی تیم هستم و در نهایت تصمیم فنی با من است. یکسری بازیکنان وارد زمین می شوند و عده دیگر خارج می شوند. امشب نوبت به بازیکنان دیگری رسید تا به میدان بروند. شاید وینیسیوس هم می توانست بازی کند. هر کسی می تواند در این زمینه اظهارنظر کند.»

 

ارزیابی فصل:« خیلی خوب بود. در لیگ قهرمانان حذف شدیم ولی در مجموع فصل خوبی بود چون قهرمان لالیگا شدیم. باید برای کارهایی که انجام دادیم خوشحال باشیم.»

حتما بخوانید
مسی: پر کردن جای رونالدو سخت است

 

آینده:« من مربی رئال هستم و باید دید در فصل آینده چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. واضح است که در رئال می مانم مگر اتفاقی رخ دهد و باشگاه نخواهد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف نامه حذف شده از سرور فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

08 آگوست 2020
کشف نامه حذف شده از سرور فدراسیون جهانی وزنه‌برداری حتما بخوانیدتولد جوانترین دبیرکل فدراسیون در سئول