پاسخ منفی نمازی به پیشنهاد فرهاد مجیدی

به گزارش مسترگل، فرهاد مجیدی به دنبال یک دستیار است تا کادر فنی خود را تقویت کند. این مربی ابتدا پیشنهاد داد فدراسیون فوتبال یک مربی خارجی جذب کند، اما با توجه به وضع مالی فدراسیون، زمینه برای حضور این مربی مهیا نشد. فرهاد با یک دستیار اسپانیایی به توافق رسید. او ابتدا اعلام کرد ماهانه ۸ هزار دلار می‌خواهد و در ادامه با فشار فدراسیون به ۵ هزار دلار هم رضایت داد، ولی فدراسیون گفت حتی نمی‌تواند این رقم را بپردازد. البته ۵ هزار دلار هزینه کامل مربی خارجی نیست بلکه فدراسیون باید برای او ماشین و خانه هم بگیرد و هزینه‌های زندگی‌اش را هم در تهران تأمین کند. به همین خاطر کلاً فدراسیون بی‌خیال شد، چون تاج می‌گفت اگر قرار بود اینقدر هزینه کنند که همان سرمربی خارجی را در تیم امید نگه می‌داشتند!
در هر صورت بعد از این بحث‌ها فرهاد به اینجا رسید که دستیار ایرانی جذب کند. اولین پیشنهاد هم امید نمازی بود. او در حال حاضر در کشور آمریکا به سر می‌برد. بعد از مذاکرات اولیه مشخص شد نمازی فعلاً راغب نیست به ایران بیاید و پیشنهاد فرهاد مجیدی و فدراسیون فوتبال را هم رد کرده است. بدین ترتیب حضور امید نمازی خیلی زود در تیم امید منتفی شد و آن‌ها باید به گزینه دیگری فکر کنند.
منبع: خبر ورزشی
حتما بخوانید
امیلی لجمیری: شاید روزی در تیم ملی ایران بازی کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دهمین جایزه مرد سال برای رونالدو

03 سپتامبر 2019
به گزارش مسترگل، کریستیانو رونالدو برای دهمین بار به عنوان مرد سال فوتبال پرتغال معرفی و تاریخ‌ساز شد. فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس برای کسب این عنوان ژوائو فلیکس ستاره جوان اتلتیکومادرید، برناردو سیلوا هافبک نفوذی منچسترسیتی، روبن نِوس هافبک ولورهمپتون و برونو فرناندس هافبک نفوذی اسپورتینگ لیسبون را کنار زد. برنده پنج […]