پرسپولیسی‌ها نباید سکوت کنند

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس نیز به ماجرای اعتراض برخی باشگاه‌ها به ادامه یافتن لیگ واکنش نشان داد.

به گزارش مسترگل، سهراب انتظاری در واکنش به حواشی اخیر گفت: «این اصلاً درست نیست که باشگاه‌های دیگر می‌گویند به شرطی حاضر به ادامه لیگ هستند که فدراسیون تضمین بدهد هیچ‌کس کرونا نمی‌گیرد! الان مهم‌ترین پزشکان دنیا در بهترین بیمارستان‌های جهان هم نمی‌توانند چنین تضمینی بدهند. این حرف‌ها باعث از بین رفتن اعتماد می‌شود و اگر ادامه پیدا کند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.»
انتظاری ادامه داد: «در حال حاضر باشگاه‌هایی که خواهان تعطیلی لیگ هستند به دو گروه تقسیم می‌شوند؛ مدعیانی که اصلاً دوست ندارند پرسپولیس به قهرمانی دیگری برسد و تیم‌هایی که می‌ترسند به لیگ یک سقوط کنند. باقی تیم‌ها، می‌خواهند در لیگ برتر بازی‌ها را ادامه بدهند. برخی از مربیان و مدیران باشگاه‌های معترض هم تحت تأثیر همکاران خود قرار گرفته‌اند وگرنه هیچ دلیلی برای لغو بازی‌ها نیست. این‌ها بهانه می‌آورند که پول بازیکنان خود را پرداخت نکنند زیرا در صورت لغو مسابقات، باشگاه‌ها می‌توانند از زیر بار پرداخت ۳۰ درصد باقی‌مانده از حقوق بازیکنان و مربیان فرار کنند، اما در حالت عادی این امکان وجود ندارد. حالا هم حق دارند که این حرف‌ها را می‌زنند و منتظر لغو مسابقات هستند.»
این مهاجم پیشین سرخ‌ها در نهایت گفت: «با این حال فکر می‌کنم هواداران پرسپولیس در قبال این نامه نباید سکوت اختیار کنند. همه باید اعتراض‌ها را ادامه بدهیم و به‌خصوص در فضای مجازی نگذاریم باشگاه‌های دیگر به خواسته‌شان برسند، چون پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی چهارم واقعاً زحمات زیادی کشید و این‌هایی که امروز معترض ادامه بازی‌ها هستند، مقابل تیم پرسپولیس در طول فصل کاملاً ناکام بودند. اگر آن‌ها برای خود شانس قهرمانی قائل بودند، امکان نداشت چنین نامه‌هایی بنویسند و این مسائل را مطرح کنند.»

منبع: خبر ورزشی
حتما بخوانید
روزنامه پرسپولیس| تیری در تاریکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| هزاران نفر مرده و شما به فکر فوتبال هستید!

13 می 2020
دولت ایتالیا اخیرا مجوز آغاز تمرینات در شرایطی خاص را برای تیم‌های ایتالیایی صادر کرده و بازیکنان هم به تناوب در تمرین حضور پیدا کرده‌اند. اگرچه هنوز زمان دقیق آغاز دوباره سری‌آ مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد هواداران تورینو تمایلی به رخ دادن این اتقاق ندارند. امروز بنری از […]