پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران (عکس)

داور پیشکسوت فوتبال ایران یک پروتکل بهداشتی ویژه را به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده تا داوران در زمان بازی‌ها کمتر در خطر ابتلا به کرونا قرار بگیرند.

به گزارش “مستر گل”، ستاد مبارزه با کرونا در ورزش چندی پیش پروتکل‌های بهداشتی را برای باشگاه‌های لیگ برتری در زمان تمرینات و مسابقات تعریف کرد که در آن به طور ویژه، برای داوران پروتکل اختصاصی مشخص نشده بود، اما علی خسروی داور قدیمی فوتبال ایران اقدام به انجام این کار کرده است.

 

خسروی برای نخستین بار پروتکل بهداشتی اختصاصی را برای داوران تهیه کرده که محمد ریاحی، مسؤول و مدیر آکادمی داوران فوتبال ایران نیز آن را به تایید رسانده و برای فدراسیون فوتبال ارسال کرده است.

 

در مقدمه‌ی پروتکل بهداشتی داوران فوتبال با امضای ریاحی آمده است: «با توجه به اهمیت صحت و سلامت تیم‌های داوری برگزار کننده مسابقات کشور و نبود یک پروتکل بهداشتی مناسب و ایرانی و با صرفه اقتصادی و قابل اجرا، طرح نگارش یک پروتکل بهداشتی قابل اجرا و کامل تخصصی از جانب آقای علی خسروی، رییس محترم کمیته داوران استان همدان وصول گردید که پس از ساعت‌ها کار و تحقیق و استفاده از تخصص‌های بهداشتی درباره کنترل ویروس و همه‌گیری کرونا و جمع‌آوری نظرات جمعی از داوران مطرح در لیگ برتر فوتبال کشور، این پروتکل بهداشتی در نهایت تدوین و با هدف حفظ کامل سلامت داوران محترم کشور و کاهش ریسک انتقال بیماری به کانون خانوادگی داوران محترم شرکت کننده در مسابقات کشور، تقدیم این خانواده بزرگ شده و امیدواریم به‌عنوان یک طرح ایرانی و اجباری و الزام‌آور از جانب کمیته و دپارتمان محترم داوری کشور در صورت صلاحدید اعلام و اجرایی گردد.»

حتما بخوانید
ستاره فرانسوی؛ شرط فروش لائوتارو به بارسلونا

 

تصاویر این پروتکل‌های بهداشتی برای داوران فوتبال را در زیر می‌بینید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| سوپر دکتر

04 ژوئن 2020
پورتو در بازگشت لیگ برتر پرتغال به مصاف فامالیکائو رفت و 2 بر یک شکست خورد. در این دیدار نوشته پشت پیراهن بازیکنان تیم صدرنشین پرتغال مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. اسپانسر پشت پیراهن پورتو «سوپر باک» است که با تغییراتی تبدیل شد به «سوپر داک» یا همان «سوپر دکتر». […]