پست معاونت سعید رمضانی موقت است

مدافع ملی‌پوش و کاپیتان اسبق استقلال به مسترگل گفت: الان ما منتظریم ببینیم در اروپا به چه شکل می‌خواهند لیگ‌های خود را ادامه بدهند تا ما نیز با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از روی دست آنان کپی‌برداری کنیم.

به گزارش مسترگل، انتخاب سعید رمضانی برای نظارت بر تیم‌های پایه و راهیابی تیم امید‌های استقلال به لیگ امید‌های کشور بهانه‌ای شد برای گفتگو با رضا حسن‌زاده، مدافع ملی‌پوش و کاپیتان اسبق استقلال که در حال حاضر سرمربی تیم امید باشگاه است.

از مسئولیت جدید سعید رمضانی مبنی بر نظارت تیم‌های پایه مطلع شدید؟ فکر نمی‌کنید برای این سمت شخصی با حجم کاری کمتر باید انتخاب می‌شد؟
آقاسعید از دوستان خوب من است و قطعاً آقای سعادتمند توانایی‌های رمضانی را در حد و اندازه‌هایی دیده که پستی جدید به مسئولیت‌های قبلی او اضافه کردند. نباید از یاد برد سعید رمضانی فردی کاملاً فوتبالی است و فوتبال را به خوبی می‌فهمد و اشراف خوبی در حوزه سرپرستی دارد و البته داماد ناصرخان حجازی نیز هست که این خود برای هواداران استقلال صفت مهمی است. گمان می‌کنم معاونت ورزشی پستی موقتی برای او باشد تا زمانی که مدیرعامل فرد مورد اطمینانی را در این سمت پیدا و به کار مشغول کند. اما آنچه مهم است امین بودن سرپرست نزد سرمربی و مدیرعامل است چرا که سرپرست پل ارتباطی میان سرمربی و مدیرعامل است که امیدوارم آقاسعید از این مسئولیت سربلند خارج شوند.

گویا امید‌های استقلال امسال در لیگ کشوری حضور دارند؟
بله، فصل جدید هم می‌توانیم در تهران بازی کنیم و هم در لیگ کشوری، اما با توجه به سطح بالاتر مسابقات لیگ کشور امید و حضور تیم‌های خوبی، چون خوزستان، مازندران و اصفهان، کلاس کار بالاتر است و تجربه‌اندوزی در این بازی‌ها باعث می‌شود تیم بزرگسالان استقلال از این اتفاق سود بیشتری ببرد چرا که بازیکنانی که از تیم امید‌ها به بزرگسالان منتقل می‌شوند، با تجربه بیشتری در جمع تیم بزرگسالان حاضر خواهند شد، اما نظر شخصی خودم حضور توأمان در لیگ باشگاه‌های تهران و لیگ کشوری است. البته باید اشاره کنم در جلسه‌ای که با آقای سعادتمند داشتم، ایشان نگاه ویژه‌ای به تیم امید دارند و معتقدند با حضور در مسابقات کشوری می‌توانیم بستر مناسب‌تری برای انتقال بازیکنان تیم امید به تیم بزرگسالان داشته باشیم.

زمزمه شروع دوباره لیگ را در حالی می‌شنویم که در رده امید‌ها و فاصله دو هفته به پایان، نیروی زمینی قهرمان اعلام شد. در حق استقلال اجحاف نشد؟
چرا، دو بازی به پایان رقابت‌ها مانده بود و ما نیز شانس قهرمانی داشتیم، اما آن‌ها نیروی زمینی را قهرمان و ما را نیز به همراه این تیم راهی لیگ امید کشوری کردند. البته فعالیت لیگ برتر و تیم بزرگسالان استقلال متفاوت است. هنوز یک عده می‌گویند لیگ باید برگزار شود و چیزی حدود ۷۰ درصد اعتقاد به بسته شدن پرونده لیگ در فصل جاری دارند و معتقدند باید کار را برای فصل جدید استارت زد. باید در نظر داشت ما از نظر امکانات قابل قیاس با کشور‌های اروپایی نیستیم و نباید سر خود کلاه بگذاریم. الان ما منتظریم ببینیم در اروپا به چه شکل می‌خواهند لیگ‌های خود را ادامه بدهند تا ما نیز با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از روی دست آنان کپی‌برداری کنیم. غافل از آن که مهم بحث جان انسان‌هاست. اشخاصی که قرار است تصمیم بگیرند بازی‌ها به چه فرمی برگزار شود، قطعاً از مشکلات احتمالی‌ای که برای کادر فنی و بازیکنان رخ خواهد داد، خبر دارند و نباید به شرایط راحت و امن خودشان نگاه کنند.

معمولاً سرمربیان تیم امید استقلال بیشتر از یک سال در این سمت باقی نمی‌مانند. فصل آینده شما همچنان سرمربی امید‌های استقلال هستید؟
فعلاً بله، تاکنون درخصوص ماندن یا رفتن من گفت‌وگویی نشده است پس می‌مانیم و با انرژی بیشتر به دنبال موفقیت‌های بیشتر با امید‌های استقلال هستیم.

منبع: خبر ورزشی
حتما بخوانید
سعید لیلاز: تا فردوسی‌پور را به شبکه من‌و‌تو نفرستند، ول‌کن نیستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| حیوان غایب بوندس‌لیگا!

15 می 2020
باشگاه کلن، روز یکشنبه از سری مسابقات هفته بیست و ششم بوندسلیگا به مصاف ماینتس خواهد رفت. این دیدار، اما یک غایب بزرگ خواهد داشت که البته به بازیکنان هیچ یک از دو تیم مربوط نمی‌شود. کلن در بازی‌های خانگی خود در ۱۲ سال گذشته همواره یک بز را برای […]