یک منچستری گزینه مربیگری تیم ملی زنان آمریکا

به گزارش مسترگل، نشریه «دیلی‌میل» انگلیس مدعی شد فیلیپ نویل گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال زنان آمریکا است، این در حالی است که جیل الیس پس از اینکه امسال تیم ملی زنان آمریکا را به چهارمین قهرمانی‌اش در رقابت‌های جام جهانی زنان رساند، از سمت سرمربیگری این تیم استعفا کرد و اکنون به عنوان سفیر فوتبال با فدراسیون فوتبال آمریکا همکاری می‌کند.
طبق این گزارش فدراسیون فوتبال آمریکا قصد دارد مدافع پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد را برای هدایت تیم زنان آمریکا در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ استخدام کند. فیل نویل که از سال ۲۰۱۸ هدایت تیم ملی فوتبال زنان انگلیس را برعهده دارد و در جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹ این تیم را به عنوان چهارمی رساند، اخیراً به عنوان سرمربی تیم زنان بریتانیا به منظور شرکت در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ هم منصوب شد.
فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته (دوشنبه) اسامی سه نامزد نهایی برای کسب جایزه بهترین سرمربی فوتبال زنان در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد که بر این اساس نام فیل نویل در کنار جیل الیس و سارینا ویگمان، سرمربی تیم ملی هلند دیده می‌شود.

منبع: تسنیم

حتما بخوانید
خوشقدم: به اتفاقات خوب درمادرید امیدوارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس روز| غافلگیری همسر بازیکن خارجی در ایران!

03 سپتامبر 2019
همسر کوین یانسن، بازیکن خارجی تیم گل گهر سیرجان به ورزشگاه دستجردی تهران آمد تا مانند هرجای دنیا بازی همسرش را ببیند. او که در جایگاه ویژه حضور داشت و بازی سایپا و گل‌گهر را از نزدیک تماشا می‌کرد، پیش از پایان نیمه اول جایگاه ویژه را ترک کرد و […]